Favori Lezzetlerde Arama Yap

Ara
533

2020 ‘’Türk Mutfağı Yılı’’

Türkler’in tarih boyunca hâkim oldukları coğrafyalar ve bu coğrafyalarda yetişen temel gıda maddeleri ile hazırladıkları yemekler,  Türk mutfak kültürünün ana hatlarını oluşturmuştur.

8200

Keyif Dolu Bir Tatil İçin Rotanızı Balıkesir’e Çevirin

Balıkesir, doğal ve tarihi güzelliklerin, tertemiz havanın, sakin sahillerin ve dalış, jeep safari gibi tatilinize keyif katacak farklı deneyimlerin ve eşsiz Ege lezzetlerinin tadını çıkarmanız için sizi bekliyor.

6592

LoftElia Restaurant Bodrum Loft’da açıldı

Bodrum’un en yeni turizm tesisi olarak Temmuz ayıyla birlikte tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft’un içerisinde yer alan LoftElia Restaurant kapılarını açtı. LoftElia’nın menüsü, bulunduğu koyun mavi sularına eşlik eden zeytin ve çam ağaçlarının huzur veren gölgesinden ilham alarak hazırlandı.

4380

Lezzetin manzara ile buluştuğu The Marmara Bodrum Tuti Restaurant

The Marmara Bodrum Oteli’nin terasında yer alan Tuti Restaurant, lezzeti eşsiz manzara ile buluşturarak, konuklarına unutulmaz akşam yemekleri yaşatıyor.

5575

Bulgur kinoadan daha sağlıklı bir besin!

Son günlerde yanıtını herkesin merak ettiği popüler bir soru var: Bulgur mu daha sağlıklı, daha besleyici? Yoksa kinoa mı? Uzmanlar tok tutucu özelliği, yüksek lif – düşük yağ oranıyla bulgurun kinoaya kıyasla önde olduğunu, hem sağlıklı beslenmede hem diyette bulgurun tercih edilmesi gerektiğini söylüyor.

5406

Bunaltıcı sıcaklarda maden suyu dopingi

Avşar Maden Suyu, Limon C Plus ile yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığını leziz bir serinliğe dönüştürürken bağışıklık sistemini ve vücut direncini desteklemenize destek oluyor.

7426

Yeni Nesil Dondurmacılık akımın ilk temsilcisi Serez Dondurmacısı!

Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kaliteli, doğal, taze, besleyici ve sağlıklı olmasından ödün vermeyen Serez Dondurmacısı, bugün İstanbul’da üretiminin olduğu merkez şube ile birlikte Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy olmak üzere toplam 8 şubesinde dondurma severleri ağırlıyor. 

Devamını Gör