Kumsal Keskinel Chef


Hakkında

410

Moda'da 'Tatlı Köşem'

Bol enerji ve tatlı dolu günler dilerim. Tatlı demişken size Moda' nın sevilen mekanlarından biri olan Tatlı Köşem' den bahsetmek istiyorum.

81

Paul's HomeMade Pasta Lasagna

Merhabalar, Bugün sizlere Moda' da bulunan, lezzetli lazanyaları olan sıcak mekan Paul's Cafe' den bahsetmek istiyorum. Lakabı "Paul" olan babasının anısına adını verdiği bu mekan, lezzetli lazanyaları ile lezzet düşkünlerinin uğrak yeri. Kapı da sizi eski bir hamur açma makinası karşılıyor. içeriye girdiğiniz zaman gerek müziği gerek duvarlarda asılı tabelaları ile 60' lı - 70' li yılların esintisi mevcut.

113

Çikolata: O bir dünya tatlısı

Bugün Moda' nın efsane mekanlarından biri Asuman' daydım. Bu ismi her duyduğumda aklıma Mirkelam' ın şarkısı gelirdi? Taa ki Asuman ile tanışıp, onu tadana kadar. Bu nasıl bir şey " ne yaptın Asuman?" dedirtecek ve kapılarda kuyruk bekletecek cinsten bir tatlı.

70

Cook&Book (Pasaj)

Bu hafta buram buram sağlık kokan bir mekandan bahsetmek istiyorum. İsmi "Cook&Book (Pasaj)" Malum yaz geliyor fit kalmak için hepimiz spor yapmaya ve sebze tüketmeye başladık. Bu sefer vejetaryen bir mutfağa gidiyoruz. Bahariye ile Moda Caddesi' nin buluştuğu yerde dört yıldır var olan bu mekan, vejetaryen olanların vazgeçilmez durağı. Kapıda mis gibi kokan yemekler, içeriye girince de sizi kocaman bir güler yüz karşılıyor.

72

Ibatech fuarından izlenimler...

Gıda sektörü için önde gelen fuarlardan biri olan, Ibatech fuarı 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında CNR Expo' da gerçekleşti. Ibatech fuarı her iki sene de bir Nisan ayında dört gün olarak düzenlenmektedir.

74

Venture Coffeeworks

Bu sefer yolum buram buram kahve kokan bir cafeye düştü. İsmi Venture Coffeeworks. Moda' da. Nitelikli kahve içmek istediğinizde mutlaka uğramanız gereken mekanlardan biri. "Venture" isminden de anlaşılacağı gibi, cafenin sahibi girişimci ruhunu katarak burayı açmış ve iki yıldır misafirlerini ağırlamakta.

Devamını Gör