> Haberler > Favori Oteller

Fairmont Quasar Istanbul’da renkli bir Paskalya Brunch’ı

Anları anılara dönüştüren Fairmont Quasar Istanbul, Paskalya’ya özel sürprizlerle dolu Stations Brunch’ı ile misafirlerini eğlenceli bir Pazar günü geçirmeye davet ediyor.

Fairmont Quasar Istanbul, 12 Nisan 2020, Pazar günü Stations’da düzenleyeceği, birbirinden özel lezzetler, canlı müzik ve çocuklara özel aktivitelerin yer aldığı Paskalya temalı brunch’ı ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor

Suşi, saşimi ve deniz mahsulleri köşesinden misafirlerin diledikleri etleri seçerek pişirtecekleri ızgara istasyonuna, makarna ve risotto köşesinden klasik kahvaltının en zengin unsurlarına kadar Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerine yer veren Stations Brunch, enfes tatlıları ve çikolata şelalesiyle de dikkat çekiyor.


12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek brunch’ta küçük misafirler yumurta avı ve yumurta boyama aktivitelerine katılarak eğlenceli bir gün geçirecekler.

Brunch’ta 6 yaşına kadar olan çocuklardan ücret alınmazken, 6 – 12 yaş arasındaki küçük misafirlere de yüzde 50 indirim uygulanacak.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler |


Değerlendirmeler| En Favori Yorumlar

0 Diğer Kişi yorum yaptı

Nursevin Sönmez

15 Yorum

2020-03-09 19:26:41

Orda olmak vardıYorumlar (1)