> Haberler > Favori Lezzetler

KFC’den yılın en uzun gecesine özel etkinlik

Hikâyesi 1930 yılında Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifi ve kendine özgü pişirme tekniğini keşfetmesiyle başlayan ve dünyadaki tavuk severleri parmak ısırtan lezzette tavukları ile buluşturan KFC, yılın en uzun gecesinde Sirkeci’deki tarihi binada yer alan restoranında misafirlerin müziğe doyduğu özel bir etkinlik gerçekleştirdi.

Türkiye’yi 30 yıldır parmak ısırtan lezzet ile buluşturan KFC, 21 Aralık'ı 22 Aralık'a bağlayan yılın en uzun gecesinde İstanbul Sirkeci’de yer alan tarihi yapıdaki restoranında özel bir etkinlik gerçekleştirdi.

SofarSounds Istanbul’dan sanatçıların konser verdiği ve tüm gece boyu süren etkinlikte, misafirler bu çok özel yapının samimi atmosferinde KFC’nin tavukları ile midelerine, Sofar’ın müzikleri ile de ruhlarına ziyafet çektirdi. Tavuk severler, yılın en uzun gecesinde KFC’nin 11 baharatlı gizli tarifle hazırlanmış, parmak ısırtan lezzetleri ile her lokmada eşsiz bir deneyim yaşadı.

KFC’nin İstanbul Sirkeci restoranında gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 100 tavuk sever misafir olarak katıldı.İlginizi çekebilecek diğer içerikler |


Değerlendirmeler| En Favori Yorumlar

0 Diğer Kişi yorum yaptı

Yorumlar (0)