Etkinlik | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
13466

Evde Artan Tüketim ve Yükselen Sipariş Trendi, Gıda Sektörünün Dinamosu Olacak

Türkiye’de 14 Nisan’dan bu yana yayılma hızı kontrol atlına alınan, 24 Nisan’da ise ilk kez hastalığı yenenlerin yeni vaka sayısını geçtiği Covid-19 salgını, ekonomide ve sosyal hayatta “yeni normal” döneme geçiş hazırlıklarını hızlandırıyor. Türkiye’de önemli bir ekonomik hacme sahip yeme-içme sektörü ise, yeni döneme ilişkin hazırlıklarını hızla sürdürürken, Covid-19’dan en az etkilenen sektörler arasında yer alması nedeniyle de sektör temsilcilerinin yüzlerini güldürüyor.

19185

Tavuk Dünyası, lezzetli tavuklarını Kızılay’ın Türkiye genelindeki 19 aşevinde ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyor

Yaşanan yeni korona virüs salgınında Tavuk Dünyası’nın, toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı desteklemek üzere Kızılay’a temin ettiği tavuk ürünleri, 15 farklı şehirdeki 19 aşevinde pişirilerek, 125 bin ihtiyaç sahibinin sofralarındaki yerini alıyor.

6779

Kadıköy Belediyesi’nden Yaşlılara Sıcak Yemek

Kadıköy Belediyesi 65 yaş üstü yurttaşlara sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından, ihtiyaç sahibi olan ve öncelikle yalnız yaşayan yaşlılara sıcak yemek dağıtımına başladı.

40

4,3 milyon e-sertifika üretildi

BTK 2019’un üçüncü çeyrek verilerini yayımladı. Eylül 2019 sonu itibarıyla, 3,7 milyonu elektronik imza ve 598 bini mobil imza olmak üzere toplam 4,3 milyon sertifika oluşturuldu.

45

ARPAYLA HAZIRLANAN LEZZETLER BİLKENT CENTER’DA

Gastronomi masterı Asuman Kerkez ‘Atalık Tohum Arpa Workshop’u ile Bilkent Center ziyaretçileriyle buluştu. Arpanın tüketiminin artırılması konusunda devlet nezdinde de çalışmalar olduğunu söyleyen Kerkez, “Arpa Ankara’nın markası olacak” dedi.

375

Kapadokya Film Festivali başvuruları başladı...

Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl 29 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında ilki düzenlenecek olan Kapadokya Film Festivali için başvurular bugün başladı. Başvuru yönetmelikleri ve formları, festivalin resmi internet sitesi ‘kapadokyaff.com’da yayınlandı.

Devamını Gör