Etkinlik | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
4875

WorldFood İstanbul Fuarı 25 - 28 Kasım 2020’ye Ertelendi

Gıda ve gıda teknolojileri sektörünün trendlerine ve gelişimine yön veren, yöresel lezzetlerin tanıtımına çok önemli katkı sunan, en yeni ürünleri yerli ve yabancı ziyaretçileriyle buluşturan, sektörün bölgeye ve dünyaya açılan kapısı olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul, tarih değişikliğine gitti.

6580

Sanal Ticaret ilk kez WordlFood İstanbul ile Başlıyor!

Yeni normal dönemde fuarcılık sektöründeki dönüşümün ilk yansımasını 28. WorldFood İstanbul’da göreceklerini belirten Hyve Group’un Bölge Direktörü Kemal Ülgen, Hyve Connect desteği ile Türkiye’nin hibrit fuarcılık dönemine WorldFood İstanbul ile geçeceğini söyledi. Ülgen, 2019 yılında WorldFood İstanbul’da yaratılan 300 milyon Euro’luk ticaret hacminde Hyve Connect uygulamasının büyük katkısı olduğunun da altını çizdi.

9827

Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması başlıyor!

Gıda sektörünün bölgesel ve uluslararası iş birliği platformu olan, bölgedeki en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği WorldFood Istanbul Fuarı; dünyanın önde gelen şef, gurme, yemek yazarı, gazeteciler, otel ve restoran işletmecilerinin üye olduğu World Gourmet Society iş birliğinde uluslararası “Best Plate Challenge” yarışmasını 3. kez düzenliyor.

13572

Evde Artan Tüketim ve Yükselen Sipariş Trendi, Gıda Sektörünün Dinamosu Olacak

Türkiye’de 14 Nisan’dan bu yana yayılma hızı kontrol atlına alınan, 24 Nisan’da ise ilk kez hastalığı yenenlerin yeni vaka sayısını geçtiği Covid-19 salgını, ekonomide ve sosyal hayatta “yeni normal” döneme geçiş hazırlıklarını hızlandırıyor. Türkiye’de önemli bir ekonomik hacme sahip yeme-içme sektörü ise, yeni döneme ilişkin hazırlıklarını hızla sürdürürken, Covid-19’dan en az etkilenen sektörler arasında yer alması nedeniyle de sektör temsilcilerinin yüzlerini güldürüyor.

19257

Tavuk Dünyası, lezzetli tavuklarını Kızılay’ın Türkiye genelindeki 19 aşevinde ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyor

Yaşanan yeni korona virüs salgınında Tavuk Dünyası’nın, toplumsal dayanışma ve yardımlaşmayı desteklemek üzere Kızılay’a temin ettiği tavuk ürünleri, 15 farklı şehirdeki 19 aşevinde pişirilerek, 125 bin ihtiyaç sahibinin sofralarındaki yerini alıyor.

6837

Kadıköy Belediyesi’nden Yaşlılara Sıcak Yemek

Kadıköy Belediyesi 65 yaş üstü yurttaşlara sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından, ihtiyaç sahibi olan ve öncelikle yalnız yaşayan yaşlılara sıcak yemek dağıtımına başladı.

Devamını Gör