Etkinlik | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
10744

Kuzeyin kalbi Ünye dünyaya açılıyor!

Gastronomi Turizmi konusunda Dünya’da ve ülkemizde gelişen son yarışa ÜNYE’de katıldı.Ünye Kaymakamlığı-Ünye Belediyesi-Ünye Sanayi ve Ticaret Odası önderliğinde düzenlenen 45 kişilik ÜNYE FAM TRIP etkinliğinde Gastronomi Turizmi odak konusu oldu.

10523

Özgül Özkan Yavuz GastroTalks’ın konuğu oldu

Türkiye'nin Gastronomi Turizmi yol haritasını belirleyen, ‘’KANAAT ÖNDERLERİ KONUŞUYOR’’ temalı ‘’GASTROTALKS’’ etkinliği konuk konuşmacısı TC. Kültür Turizm Bakan Yardımcısı sn. Özgül Özkan Yavuz oldu.

12078

WorldFood İstanbul katılımcıları fuar öncesi Hyve Connect ile ihracat fırsatları yakalıyor

28. WorldFood İstanbul’un yeni nesil hibrit fuarcılık anlayışıyla kapılarını açmaya hazırlandığını belirten Hyve Group Bölge Direktörü Kemal Ülgen, İHBİR ve ETÜDER iş birliği sayesinde Hyve Connect dijital platformunun önceki yıllara göre daha aktif kullanılacağını ifade etti.

14030

ACE OF M.I.C.E. Awards etkinlik dünyasına damgasını vurdu

MICE Sektörü uzun bir aradan sonra ACE of MICE Awards aracılığıyla muazzam bir törende bir araya geldi.

12409

“Türkiye Şefin En İyi Tabağı Yarışması” Finalistleri Belli Oldu

Gıda sektörünün bölgesel ve uluslararası iş birliği platformu olan, bölgedeki en yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği WorldFood İstanbul Fuarı; dünyanın önde gelen şef, gurme, yemek yazarı, gazeteciler, otel ve restoran işletmecilerinin üye olduğu World Gourmet Society iş birliğinde uluslararası “Best Plate Challenge” yarışmasını 3. kez düzenliyor.

12797

Favorilezzetler Balıkesir’de!

Favori Medya Gurubu, gurme şef ve yazarlarıyla Balıkesir’e ‘Gastro Gezi” düzenledi

Devamını Gör