Gezi&Seyahat | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11081

Balıkesir’in Doğal Güzelliklerini Milli Parklarda Keşfedin

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir, Kuş Cenneti ve Kazdağı Milli Parkları ile endemik bitki örtüsü, zengin faunası, eşsiz güzellikteki şelaleleriyle doğanın sunduğu tüm zenginliklerini gözler önüne seriyor.

14691

Balıkesir Gastro Turizm’de dikkat çekiyor!

Türk ve Dünya Mutfağından Lezzetler sloganıyla Gastronomi ve Turizm sektöründe faaliyet gösteren favorilezzetler.com, son yıllarda gastronomi yönüyle ön plana çıkan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Balıkesir Kent Konseyi’nin daveti üzerine şehre Gastro Lezzet Turu düzenliyor.

8031

'Hatay'ı Dubai yapabiliriz'

Ulusal İktisadi Düşünce Kuruluşu (ULİKAD) Başkanı Ömer Niziplioğlu, yapılacak çalışmalarla Hatay'ın Dubai'ye dönüşebileceğini söyledi.

15583

Keyif Dolu Bir Tatil İçin Rotanızı Balıkesir’e Çevirin

Balıkesir, doğal ve tarihi güzelliklerin, tertemiz havanın, sakin sahillerin ve dalış, jeep safari gibi tatilinize keyif katacak farklı deneyimlerin ve eşsiz Ege lezzetlerinin tadını çıkarmanız için sizi bekliyor.

9386

Turizmde canlanma iç pazar ile başlayacak

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti’nin Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrası turizm sektörünün genel durumu ve sektörün önümüzdeki döneme ait beklentilerini açıklamak adına sektörde bir ilki gerçekleştirerek online basın toplantısı gerçekleştirdi.

118

Kış Rotası Erciyes

Türkiye Snowboard Şampiyonu Çiçek Güney, yurt içi ve yurt dışındaki kayak rotalarını MAG Şubat’a verdiği özel röportajında anlattı.

Devamını Gör