Gezi&Seyahat | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7
8197

Keyif Dolu Bir Tatil İçin Rotanızı Balıkesir’e Çevirin

Balıkesir, doğal ve tarihi güzelliklerin, tertemiz havanın, sakin sahillerin ve dalış, jeep safari gibi tatilinize keyif katacak farklı deneyimlerin ve eşsiz Ege lezzetlerinin tadını çıkarmanız için sizi bekliyor.

9351

Turizmde canlanma iç pazar ile başlayacak

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti’nin Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrası turizm sektörünün genel durumu ve sektörün önümüzdeki döneme ait beklentilerini açıklamak adına sektörde bir ilki gerçekleştirerek online basın toplantısı gerçekleştirdi.

83

Kış Rotası Erciyes

Türkiye Snowboard Şampiyonu Çiçek Güney, yurt içi ve yurt dışındaki kayak rotalarını MAG Şubat’a verdiği özel röportajında anlattı.

159

Konaklamada yıllık bilanço belli oldu

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), 2019 yılı doluluklarının bir önceki yıla göre yüzde 2.4 artarak yüzde 67.6 olduğunu açıkladı. Ortalama oda bedeli yüzde 10.4 artışla 77.4 Euro’ya, oda başı elde edilen gelir yüzde 13 artışla 52.3 Euro’ya yükseldi. 2019 yılında son 3 yılın en iyi rakamlarına ulaşıldı.

96

Uluslararası Lüks Turizmine yön verenler İstanbul’a geliyor!

Continental Travel Show03-04 Şubat 2020 tarihlerinde InterContinental Istanbul Hotel’de gerçekleşecek.

95

Kalamış'ta aşk dolu br gece

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşıklara birbirinden özel kutlama alternatifleri sunuyor. Kalamış Marina manzaralı Ouzo Roof Restaurant’ta, dramatik soprana Banu Karaca’nın aşk dolu Dünya müziği repertuvarıyla romantik bir atmosfer yaşayabilir ya da Türkçe pop müziğin en güçlü seslerinden Tan Taşçı ile Kalamış Balo Salonu’nda romantizmin doruklarına çıkabilirsiniz. Yılın en romantik gecesine özel hazırlanan Executive Chef Uğur Alparslan’ın aşk menüsü de gecenin lezzetini ikiye katlayacak.

Devamını Gör