Tanıtım | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
7668

Yeni Nesil Dondurmacılık akımın ilk temsilcisi Serez Dondurmacısı!

Kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kaliteli, doğal, taze, besleyici ve sağlıklı olmasından ödün vermeyen Serez Dondurmacısı, bugün İstanbul’da üretiminin olduğu merkez şube ile birlikte Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy olmak üzere toplam 8 şubesinde dondurma severleri ağırlıyor. 

8895

BAY BREAD Tüm Türkiye’de Büyüyecek!

“Yeni Nesil Fırıncılık” konseptinin öncü kuruluşlarından “BAY BREAD” modern ve teknolojik alt yapısıyla unlu gıda sektöründe yoluna devam ediyor.

3570

Beni tanıdıkça çok seveceksin...

Her gün ne yiyeceğini düşünme; Ne istersen 'ne yiim' de! Ne Yiim olarak yeme – içme dünyasına yeni katıldım ve sen ne yiyeceğim diye düşünme, ben senin için hazırlarım diyerek İstanbul Etiler’de kapılarımı açtım. Her detayım da yüzünde tatlı bir gülümseme yaratmak benim için çok önemli çünkü yemek yemenin mutlulukla ilgisi olduğuna inanlardanım… Günün her anına uygun hızlı ve pratik lezzetler peşindeysen aradığın benim, iste geleyim!

4686

LAV Roma ile Babanızın Kahve Keyfini Şıklıkla Tamamlayın

Şık ve yenilikçi sunumların ilham veren markası LAV, hepimizin ilk kahramanı babaların Babalar Günü’nü en içten duygularla kutluyor. Babalar için en büyük hediyenin çocuklarıyla geçirdikleri güzel anlar olduğunu bilen LAV, zarif bir hediye olan Roma Espresso Seti ile baba ve çocukların kahve keyfini paylaşmasına fırsat veriyor.

3730

Bayram sofralarınızı Thermomix’le lezzetlendirin...

Bayram sofralarınızı donatacak et yemekleri hazırlamak Thermomix’le çok kolay!

3533

Mekanlar Açılıyor Ama Ya GT Hijyen Belgesi Yoksa?

Hepimizin bildiği üzere haziran itibari ile turizm ve yeme-içme işletmeleri gerekli önlemleri alarak açılıyor olacak. 27 Mayıs 2020 itibari ile çoğu nokta açılmış olsada haziran başı itibari ile turizm hareketi başlar.

Devamını Gör