Tanıtım | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
14591

Sofralık zeytin ihracatında 200 milyon dolar hedefleniyor

Pandemi döneminde insanlık eve kapanınca kahvaltı kültürünü geri kazandı. Covid-19 virüsü, bağışıklık sistemini güçlendiren sofralık zeytine talebi arttırdı, sofralık zeytin ihracatında rekor geldi.

11127

Bonfilet Lezzetleri online siparişle kapınızda!

Paketlenmiş kırmızı et sektörünün öncü şirketi Bonfilet, online sipariş uygulamaları ile dakikalar içinde kapınızda. Bonfilet kalitesini evine taşımak isteyenler Getir, istegelsin ve Banabi uygulamalarını kullanarak taze et ve et ürünlerine evden çıkmak zorunda kalmadan tek tıkla kolayca ulaşabiliyor.

10894

Kahve Dünyası’nın En Sevilen İkilileriyle Tanışın

Kahve Dünyası, 20 Ekim Dünya Tatlı ve Şeker Günü’nde sizi en çok tercih edilen ve sevilen ikililerini tatmaya davet ediyor. Kahve Dünyası misafirlerinin de en çok tercih ettiği Türk kahvesi ve trüf pasta, filtre kahve ve frambuazlı cheesecake, latte ve brownie eşsiz lezzetleriyle birbirine çok yakışıyor.

13199

İçinizi Isıtacak Çorba Tarifleri Mutfağın Uzmanı Thermomix’ten!

Soğuk havalarda içimizi ısıtan, hastalanınca ilk aklımıza gelen, mutfaklarımızın hem pratik hem besleyici seçeneği ve sofralarımızın vazgeçilmezi çorba tarifleri Thermomix’le daha kolay ve bol seçenekli bir hale geliyor.

12364

Hande Kazanova Beylikdüzü Migros AVM’de Astroloji Tutkunlarıyla Buluşuyor

Beylikdüzü Migros AVM, herkesi Hande Kazanova ile Astroloji Sohbetleri’ne davet ediyor.

11480

Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları Devam Ediyor

Tasarımcıları dostları ile bir araya getiren Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nın yeni konuğu Zoom TPU ekibi oldu. Mutfağı ve birlikte vakit geçirmeyi bir öncelik olarak gören lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, tasarım ve gastronomi dünyasının önde gelen isimlerini yakın dostları ile Gaggenau Showroom’da özel bir yemekte ağırlamaya devam ediyor.

Devamını Gör