Vitrin | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5332

‘Askıda Su’ uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor

Sabrın, anlayışın, hoşgörünün ve dayanışmanın güçlendiği bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı karşıladığımız şu günlerde belki birlikte olamamanın özlemi içindeyiz ama paylaşmak hala mümkün.

19347

Yiyecek & içecek markaları Covid 19 sonrası ne yapacak!

Tedarik zincirlerinin aksaması, gıda stoklarının tehlikeye girmesi, virüsün ortaya çıkardığı hijyen sorunları ile restoranlara duyulan güvenin azalması ve tüketici eğilimlerinin bu yönde hızla değişmesi yiyecek&içecek markalarının ayakta kalmalarını zorlaştırıyor.

8666

THERMOMIX® ile ferahlatıcı yaz lezzetleri bir kaç dakikada hazır!

Sıcak havalar kendini göstermeye başladıkça içimizi ferahlatacak tarifleri daha çok özlemeye başladık. Buz gibi bir limonata ya da taze meyvelerle evde yapılmış bir dondurma Thermomix ile birkaç dakikada mümkün!

6349

Muratbey Peynirleri’nden Avrupa’ya ihracat atağı

Dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgınına rağmen Muratbey Peynirleri ihracatını artırmaya devam ediyor. AB ithalat kurallarının değişmesiyle gözünü Avrupa pazarlarına diken Muratbey Peynirleri Avrupa’da hem ülke sayısını hem de ürün çeşidini artırıyor. İlk olarak Muratbey Burgu Peyniri ile başlayan ihracattan kısa bir süre sonra Avrupa marketlerinde aranan marka oldu.

7987

Ege ihracatını tarım sektörü ayakta tuttu

Covid-19 salgını Nisan ayında ihracata büyük darbe vururken Ege İhracatçı Birlikleri, Nisan ayında tarım ürünleri ihracatıyla ayakta kaldı.

11081

Çorbanın Şifasına Tat Lezzeti Geldi TAT’TAN GURME ÇORBA

Türkiye’nin öncü ve lider markası Tat, yeni ürün grubu ısıt ye sıvı çorbalar ile sofraların vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. “Tat Gurme Çorba” 4 farklı lezzetle tüketiciyle buluşuyor.

Devamını Gör