Vitrin | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
11630

“Yeni normalde baklagillere büyük iş düşüyor”

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Dünya Gıda Günü’nde bu yıl “Büyütelim, Besleyelim; Hep Birlikte Sürdürelim” mesajını paylaşırken, Türkiye’de bulguru sofralara en sağlıklı haliyle kazandırmayı hedefleyen Duru Bulgur’dan da “Sürdürülebilir bir tarım ve sağlıklı bir gelecek adına baklagillerin daha fazla tüketilmesi” çağrısı geldi.

15250

“Komili 400+” Zeytinyağı’nın reklam filmi ve dijital deneyimi yayında!

Ayvalık'ın yüzlerce yıllık kültür ve miras sembolü zeytin ağaçlarının meyvesinin özünden süzülen Komili 400+ Zeytinyağı, 400 yaş ve üzeri zeytin ağaçlarından elde edilen yoğun meyvemsi tadı ve lezzet dolu hikayesinin reklam filmi ve dijital deneyimi sizleri bekliyor.

13977

Metro Türkiye Metro Fast çözümünü hayata geçirdi

Metro Türkiye tarafından sunulan Metro Fast teknolojisi, müşterilere temassız ve kasa kuyruğunu ortadan kaldıran dijital bir alışveriş deneyimi sunuyor. Müşteriler bu çözüm ile birlikte alışverişlerini ürünlerini kasadan geçirmeden ve ödeme için kasa kuyruğu beklemeden gerçekleştirebilecek.

9713

Gastronometro Şeflerinden Organik Ekmek Tarifleri…

Metro Türkiye bünyesinde hayata geçirilen Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri, 16 Ekim Dünya Ekmek Günü’nde sofraların baş tacı ekmeğin önemine dikkat çeken tariflerini yürekten şefler ile paylaşıyor. İşte, lezzet ve doğallığı bir araya getiren, organik sertifikalı unlarla hazırlanan o tarifler…

13209

Limon C Plus ile maksimum güç sizinle

Doğal maden suyu ile limonun zengin aromasının tek şişede buluştuğu Avşar Limon C Plus, enerjinizi yükseltirken lezzete doyuruyor. Limon C Plus, içerdiği C vitamini ile bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücut direncinizi artırıyor.

9078

Türkiye’nin Vazgeçilmez Kahve Durakları…

Türkiye’nin en büyük otobüs ve uçak bileti satış platformu obilet.com, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’ne özel Türkiye’nin lezzetiyle meşhur kahve rotalarını derledi. Mırradan dibek kahvesine, menengiçten damla sakızlıya ülkemizde farklı damak tadlarına hitap eden onlarca çeşit yöresel kahve lezzetlerini tatmak mümkün…

Devamını Gör