> Mekanlar > En Favori Ocakbaşı

Kebapcı Halil Usta

0342 323 16 16

KARŞIYAKA Tekel Cad. Öcükoğlu Sok. No:6 şehitkamil Gaziantep

5.0

ARABAN / GAZİANTEP

Genel Değerlendirme

5.0 / 5

Çok KötüKötüNormalİyiMükemmel


Mekanın Favorileri


Baharatlı Küşleme
Sade Küşleme
Kuşbaşı
Sade Kıyma
Acılı Kıyma
havuç dilim baklava
Fıstık Ezmesi
Yaprak Şöbiyet
Fıstık Ezmesi

8 yaşından bu yana kasaplık mesleğinin içinde yetişen Halil Usta, usta-çırak ilişkisi içerisinde lezzetin sırlarını keşfetmiştir. 

Halil Usta ve ekibi Gaziantep'te Karşıyaka merkez de hizmet vermektedir. Ayrıca kalitesi ve lezzetiyle markalaşmayı başarmış ve birçok ödüle ve övgüye layık olmuştur. Halil Usta, yemek yapmayı çok önemseyen,insanları doyurmayı seven yani tam anlamıyla bir hizmet ehlidir. Ekip olarak övülmeyecek ve beğenilmeyecek yemeği masanıza getirmezler; olur da yemekten anlıyorsanız, yaptıkları yemeği beğenmezseniz kahrolurlar. Bu da her daim çıtayı yüksek tutmalarını sağlamıştır. 

Halil Usta'nın siz lezzetseverlere sunduğu hizmetler : Koyun etinin en taze ve özenle seçilmiş yerlerinden seçilmiş, marine edilmiş Sade ve Acılı kıyma kebapları, Simit kebabı, Kuşbaşı, Sade ve Acılı Küşleme çeşitleri,nefis salata ve özel köy yoğurtlarıyla yapılmış bol köpüklü ayranıyla lezzette gerçek bir marka olmuşlardır. Kebaplar bakır ve çukur kaplarda servis edilir. Oturur oturmaz hemen kendine özgü salataları ve pideler getirilir masaya. Genellikle Halil Usta'da herkes tercihi, servis görevlisine bırakır.

Etler inanılmaz yumuşak ve lezzetli, adeta ağızda dağılıcak kadar yumuşaktır. Pişkin fakat içleride suludur.

Kebabçı Halil Ustada içmek istediğiniz kutu ürünlerde hijyen kapakları mevcut olup,Türkiyede ilk defa uygulanmaktadır.

Halil Usta kültürel mirasın korunmasını çok önemsemektedir. “En iyi kebap koyunun erkek etinden olur” diyerek müşterilerine en iyi kebabı servis etmek için kırk yıldan fazla zamandır çalışmaktadır.
Halil Usta Gazianteplidir ama etlerinin kalitesi bütün dünyada yayılmış durumdadır..
Ekibin diğer üyesi İbrahim Halil Kör (Halil Usta’nın oğlu) çocukluktan beri Halil Usta ile birlikte çalışmaktadır. Mesleğin tüm ayrıntılarını öğrenmiş ve artık aynı lezzeti Kebapçı Halil Usta Karşıyaka merkezimizde sizlere sunmaktadır.
Değerlendirmeler| En Favori Yorumlar

0 Diğer Kişi yorum yaptı

Yorumlar (0)

Ulaşım

Adres

KARŞIYAKA Tekel Cad. Öcükoğlu Sok. No:6 şehitkamil Gaziantep

Harita

FAVORİ LEZZETLER GAZETESİ

Sizden Gelen Tarifler

Siz de kendi tariflerinizi gönderin, isminiz ile birlikte sitemizde yayınlayalım.

HEMEN TARİFİNİ GÖNDER