> Mekanlar > En Favori Steakhouse

Streampark

(0232) 377 54 98

Çiçekli, Pınar Sk. No:4, 35040 Bornova/İzmir

5.0

ALİAĞA / İZMİR

Genel Değerlendirme

5.0 / 5

Çok KötüKötüNormalİyiMükemmel


Mekanın Favorileri


Et çeşitleri

zmir Çiçekli Köy'de bulunan özel bungalov evler konsepti ile bir yeniliğe imza atarak size özel alanlar sunuyoruz. 6-8-10 kişilik özel bungalov evlerimiz ile size öle alanlarda ister kahvaltı, ister mangal, isterseniz özel görüşmelerinizi gerçekleştirin.

Mükemmel bir akşam yemeği veya harika bir hafta sonu kahvaltısı için yerinizi ayırtın...

The Stream Garden Cafe Restaurantımız ve kır düğün alanımız eski adı ile (Çınar Kahvaltı ve Et-Mangal evi) dere yatağına sıfır muhteşem çınar ağaçlarının görkemiyle seçkin müşterilerimize ve çiftlerimize unutulmaz bir mekan olarak tasarlandı. 300 ile 500 kişiye hitap edecek şekilde hazırlanan mekanımız 650 m2 alan üzerinde Çınar ağaçlarına uygun dizayn edilmiş,75-100 araçlık otopark alanımızla misafirlerimizin park sorunu olmadan şehirden ve ana caddeden uzak gizli bir bahçe halini almıştır. Misafirlerimizin veya nişan ya da düğün yapacak olan çiftlerimizin tasarlamaları üzerine mekanımız çeşitli varyasyonlarla dizayn edilip unutulmaz bir gün yaşatma heyecanı ile sizlere bir telefon kadar yakındır. Kaliteli yemek ve içecek anlayışı ile lezzete doyamayacağınızın sözü tam da yerinde tespit ile anlaşılacaktır.

Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü
Değerlendirmeler| En Favori Yorumlar

0 Diğer Kişi yorum yaptı

Yorumlar (0)

Ulaşım

Adres

Çiçekli, Pınar Sk. No:4, 35040 Bornova/İzmir

Harita

FAVORİ LEZZETLER GAZETESİ

Sizden Gelen Tarifler

Siz de kendi tariflerinizi gönderin, isminiz ile birlikte sitemizde yayınlayalım.

HEMEN TARİFİNİ GÖNDER