Yerel Ürünlere Destek Veren Belediyeler: Gaziantep

Dünyanın en zengin mutfağına sahip Türkiye’nin en favori mekânları ve lezzetleri hak ettikleri ödüllerine kavuştu.

Ahmet Selçuk İlkan’dan Lezzetli Sözler..

Favori Medya Grubu @favori.lezzetler ve @favorimekanlar olarakn24. EMİTT fuarındayız. Dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan 24. EMITT’e büyük ilgi.

EMIT Fuarında Afyon Rüzgarı

Afyonkarahisar Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 24. EMIT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda standıyla ziyaretçilerin ilgisini çekti. Afyonkarahisar’ın tarihi, kültürel ve doğal turistik değerlerinin tanıtıldığı stant, ziyaretçilerden ve turizm acentelerinden talep gördü. Afyonkarahisar Belediyesi Avrupa’nın 5’nci büyük büyük fuarı olan EMITT (24’nü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat) Fuarına katıldı.

Erbaa Belediyesi Culinary Cup’ta

Favori Lezzetler'in Medya Sponsoru olduğu Türkiye’nin seçkin dernekleri arasında yer alan Aşçılar Derneği’nin dokuzuncu kez düzenlediği International İstanbul Culinary Cup etkinliğinde Tokat’ın güzide ilçelerinden Erbaa Belediyesi Yöresel Lezzetleriyle yer aldı.

Gastro Yaşam TV konuğu yemek yazarı Fatoş Yağcı

Favori Medya tarafından düzenlenen Gastro Yaşam TV workshopları, canlı mutfak sohbetleri serisi tüm hızıyla devam ediyor. Gastro Yaşam Mutfak ev sahipliğinde gerçekleşen "Canlı Mutfak Sohbetleri"nin bugünki konuğu yemek yazarı Fatoş Yağcı oldu.

Yerel Ürünlere Destek Veren Belediyeler: Erbaa

Dünyanın en zengin mutfağına sahip Türkiye’nin en favori mekânları ve lezzetleri hak ettikleri ödüllerine kavuştu.

Devamını Gör