Beş Bıçak Steakhouse

Sektörde 3 yılda elde ettikleri başarı ve tecrübe ile Başakşehir de 2. şubeyi de açarak büyük bir başarıya imza atan 5 Bıçak Steakhouse, enfes lezzetleri ile vazgeçilmez lezzet duraklarından…

“Boosweets' de bol seçenek

@favori.lezzetler ve @favorimekanlar olarak Ankara'da harika ve lezzetli mekanlar keşfettik. @boosweets de lokma tatlısına rağbet çok fazla.

Acıbadem Emirzade

Zengin yöresel lezzetlerin yanında Ramazan ayına özel iftariyelikler, salatalar köz patlıcan, çorba (Beyran çorbası, kırmızı mercimek ve tavuk suyu), karışık ızgara, fındık lahmacun, içli köfte ve birbirinden lezzetli bir çok çeşitleri bulunduruyordu.

5 Chef Burger

Favori Medya Grubu @favori.lezzetler ve @favorimekanlar olarak İstanbul Ataşehir'de farklı lezzet ve konsepti olan bir mekan @5chefsburger den bahsedeceğim.

Dünya mutfağından en lezzetli tatlar The Bigos'ta

Meksika, Çin ve Teksas mutfağının orijinal tatlarını müşterilerinin beğenisine sunan The Bigos, alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılan ilk şubesini Ankara Bahçelievler'de açtı.

Alaçatı Kumrucusu

Yolumuz İzmir’e düşsün ya da düşmesin hepimiz mutlaka kumrunun tadına bakmışızdır. Her ne kadar İzmir’in yöresel tatlarından biri olsa da üstü susamlı, esmer, tıkız bir tür ekmek ya da simit olan kumrunun ilk olarak nerede yapıldığı bilinmiyor.

Devamını Gör