Favori Lezzetler | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5115

Kuzu restorantlarında QR kodlu önlem...

Ankara’nın en gözde mekanlarını bünyesinde barındıran Kuzu Effect AVM, restoranları ve foodland alanında aldığı tedbirleri ile hijyen kuralları çerçevesinde eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

6362

Sabırtaşı Restoran

abırtaşı İçli Köfte, Beyoğlu’nun en eski lezzet duraklarından biri. Kahramanmaraşlı Ali Bey, 1987 yılında eşi ve çocukları işe İstanbul’a gelir, geçinebilmek için eşi Fatma Hanım ile beraber Kahramanmaraş’ın da en sevilen lezzetlerinden olan içli köfte yaparak satmaya başlar.

6001

Bodrum'da kafe konseptli Godiva yaza tat katacak...

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, Bodrum Yalıkavak Marina’da açtığı kafe konseptli yeni mağazasında misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

5076

Grand Hyatt İstanbul Güvenilir Bir Yaz Keyfi Sunuyor

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, Global Biorisk Danışma Konseyi (GBAC) tarafından denetlenen Hyatt Care & Cleanliness Commitment programını uygulayarak temizlik ve güvenliği en üst düzeyde tuttu ve 15 Temmuz’da kapılarını tekrar açtı. Şehrin göbeğinde, kalabalıktan uzak bir alternatif sunan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli bahçesinde bulunan havuzunda ya da 34 Restoranı’nda Executive Şef Fabio Brambilla’nın hazırladığı yaza özel menüleriyle bu yazın tadını çıkarmanız için bekliyor.

8654

Şehirde Vaha, Vahada Canlı Müzik Eşliğinnde Kahvaltı Zamanı!

“Urban Oasis” konsepti ile şehirde vaha yaratan ve İstanbul Kalamış’ta bulunan 39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant & Bar, pandemi sonrası tüm hazırlıklarını sürece uygun olarak tamamladı. 39 Kalamış Marina pazar sabahları misafirlerini canlı müzik eşliğinde serpme kahvaltı keyfiyle buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.

2608

Bay Bread Lezzet Müdavimlerini ağırladı!

Türk ve Dünya Mutfağından Lezzetler sunan yayınlarıyla Yeme-İçme sektöründe yayınları bulunan Favori Lezzetler'in Yayın Yönetmeni Tuncay Tapar ile ünlü Gurme Chef Haldun Tüzel Bay Bread'e misafir oldu.

Devamını Gör