Favori Lezzetler | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
5303

Bay Bread dondurmalarındaki lezzet sırrını açıkladı!

Bay Bread dondurmalarının lezzet reçetesinin sırrı doğallığında da saklı. Gerçek meyve ve sütten oluşan Bay Bread dondurma çeşitlerinde hem geleneksel lezzet hem de teknolojinin harmanlandığı bir kıvamda sizlere sunulmaktadır.

3878

Kaya Çiftliği artık Bi’tıkla geliyor

Türkiye’nin ilk kahvaltı market zincirini yaratan Kaya Çiftliği, hedefine e-ticareti koydu. Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya, “Yıla girerken yurt dışı ve HORECA hedeflerine ağırlık verdik. 2020 ilk çeyreğinde %20 büyüme gerçekleştirdik. Günde 200 ton, ayda 6 bin ton süt işleme kapasitesine ulaştık. Şimdi en önemli hedefimiz perakende de yakaladığımız başarıyı e-ticarette de yakalamak” diyor.

4699

Muratbey’in bayram tariflerinde lezzet ve sağlık bir arada

Bayram sofralarında alternatif tarifler arayanlar için hazırlanışı son derece pratik ve bir o kadar da sağlıklı seçenekler sunan Muratbey lezzetleri, salatadan pilava ve hatta tatlılara varıncaya dek geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. D vitamini ile zenginleştirilmiş Plus Taze Beyaz ile hazırlanan, hem lezzetli hem de bağışıklığı güçlendiren ‘Kaşık Dökmesi’ ve bu bayramın en iddialı tatlısı ‘Mavi Haşhaşlı Cheesecake’ hem gözlere hem de damaklara hitap edecek.

7885

Her gün ne yiyeceğini düşünme; ne istersen ‘Ne Yiim’de!

Ne Yiim olarak yeme – içme dünyasına yeni katıldım ve sen ne yiyeceğim diye düşünme, ben senin için hazırlarım diyerek İstanbul Etiler’de kapılarımı açtım. Her detayımda yüzünde tatlı bir gülümseme yaratmak benim için çok önemli çünkü yemek yemenin mutlulukla ilgisi olduğuna inanlardanım… Günün her anına uygun hızlı ve pratik lezzetler peşindeysen aradığın benim, iste geleyim!

4260

Ramazan’da da Banvit’le lezzetli sofralar...

Banvit ürünleriyle Osmanlı saray mutfağından günümüz pratik yemeklerine kadar uzanan geniş bir yelpazede lezzetli iftar ve sahur menüleri oluşturabilirsiniz...

9792

Kebap mantıyı yendi

Türk mutfağının iki gözdesi: Kebap ve mantı. Peki ikisinden biri tercih etmeniz gerekse oyunuzu hangisinden yana kullanırdınız? Mobil tanışma uygulaması Türk kullanıcılarına yemek tercihlerini sordu. İşte ilgi çekici yanıtlar…

Devamını Gör