Favori Oteller | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
6515

Fairmont Quasar Istanbul daha da güçlendirilmiş hijyen ve güvenlik standartlarıyla misafirlerini ağırlıyor…

Fairmont Quasar Istanbul, güvenli, konforlu ve sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyenleri eşsiz dünyasını keşfetmeye bekliyor.

5097

Buddha-Bar Beach Bodrum'da lezzet şöleni yaşanıyor...

CARESSE BODRUM’UN SAHİLİNDE YER ALAN EFSANEVİ BUDDHA-BAR BEACH’DE LEZZET ŞÖLENİ YAŞANIYOR Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Buddha-Bar Beach Bodrum’un zengin içerikli menüsünü misafirlerine şık bir restoran ve bar konseptinde sunmasının yanı sıra oda ve marina hizmetleri ile de sezonun samimi ve keyifli adreslerinden biri oldu.

5119

Kıbrıs Elexus Hotel yeni düzeniyle kapılarını açtı...

Akdeniz’deki turizmin lokomotif ülkelerinden KKTC, pandemi sonrası dönemin en güvenli tatil rotaları arasında gösteriliyor. KKTC’deki Elexus Hotel de 1,3 kilometrelik sahiliyle; Dünya Sağlık Örgütü, KKTC Sağlık Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda plaj ve restoranlar başta olmak üzere tüm birimlerini sosyal mesafe kurallarına göre düzenledi, hijyen önlemlerini aldı ve yeni tatil sezonuna hazır olduğunu açıkladı.

5192

Le Meridien Bodrum Beach Resort

Bodrum’un en ayrıcalıklı koyunda Haziran’da kapılarını açan Le Meridien Bodrum Beach Resort, dünya mutfaklarının en özel sunumlarını beş restoranında birleştirerek Bodrum’da unutulmaz gastronomi deneyimleri sunuyor.

5997

The Bodrum Edıtıon kapılarını açtı...

Ege ütopyası The Bodrum EDITION yenilenen Beach Club dizaynı ve zengin programı ile bu sezona farklı bir soluk getiriyor.

5555

D-Resort Ayvalık ile Huzur Veren Ruhunda Güvenilir Tatil

Ayvalık’ın oksijeni bol havasında, deniz ve ormanla bütünleşen atmosferinde keyifli bir tatil sunan D-Resort Ayvalık Murat Reis, güven ve hijyen şartlarını en üst seviyede sunduğu hizmet anlayışıyla 12 Haziran’da sezonu yenilikleriyle açıyor. Ayvalık deyimiyle Ege kokusunu hissedeceğiniz, muhteşem gün batımı eşliğinde gastronomik lezzetlerin yer aldığı D-Resort Ayvalık, misafirlerin sağlığını, güvenliğini koruyarak gönül rahatlığıyla özgürce tatil yapabilmelerine olanak sağlıyor. Bir yenilik olarak bu sene gönül rahatlığıyla, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde otele ulaşmak isteyenler için kara yoluyla transfer hizmeti sunan Antur, D-Resort Ayvalık misafirlerinin bulunduğu şehirden, kapılarından özel araçla alınarak otele ulaşımını sağlıyor.

Devamını Gör