Favori Oteller | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
6808

Six Sendes Rezidanslarında Doğada Huzuru Dört Mevsim Yayayın!

Sürdürülebilir sağlıklı yaşam konseptini doğanın huzurlu atmosferinde bütünleştiren Six Senses Kaplankaya Rezidansları, mimarisi ve hizmet ayrıcalıklarının yanı sıra üst düzeydeki hijyen ve güvenlik çalışmalarıyla konuklarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

148

Çocuğunuza unutulmaz bir tatil hediye edin!

Antalya-Belek'te çam ormanlarının içerisinde, Acısu Nehri ve deniz kıyısında doğanın bütün cömertliğini sunan Gloria Hotels & Resorts, çocuklarına tatil hediyesi vermek isteyen aileleri unutmadı.

144

Yeni Yıl Sofralarının Olmazsa Olmazı; Divan Hindisi

Yeni yılı evinde karşılamak isteyenlerin sofralarını renklendiren hindi, Divan şefleri tarafından özel olarak hazırlanıyor.

175

2020’ye CVK Park Bosphorus’ta Lezzet ve Eğlence Dolu Bir Başlangıç Yapın

Yeni yılı eşsiz bir müzik ve lezzet şöleni ile karşılamak isteyenler, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da buluşuyor. Rıza Cumhur Demir’in eşsiz sahne performansı ve birbirinden özel lezzetlerle oluşturulan yılbaşı özel gala menüsü eşliğinde “2020’ye muhteşem bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul.

82

Fairmont Quasar Istanbul’dan Aşka Özel Kutlama

Fairmont Quasar Istanbul, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenlere keyifli bir müzik şöleni, zengin bir menü ve çiftlere özel masaj seçeneğiyle birbirinden romantik kutlama alternatifleri sunuyor.

152

‘Curio Collection by Hilton’ turizm sektörünün güçlü markası Dorak Holding ile Türkiye’de

Hagia Sofia Mansions-Curio Collection by Hilton Sultanahmet’te Kapılarını Açtı.

Devamını Gör