Favori Oteller | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
11223

The Ritz-Carlton, İstanbul Spasoul masajları sunuyor

The Ritz-Carlton, İstanbul’un bünyesinde hizmet veren Spasoul, organik yeni bakımlarıyla bedenini dinlendirmek isteyenlere farklı seçenekler sunuyor. Rahatlatıcı terapileri ve iyilik hissi veren masaj uygulamalarıyla ruhsal bir deneyim yaşatıyor.

11382

Tarihi sarnıçta gastronomi yolculuğu: Defne Restoran

Sarıyer’deki tarihi Kocataş ve Sait Paşa Yalıları’nın bahçesinde konumlanan defne ağacının adını alan Defne Restoran, ezberleri bozmaya geliyor. “Boğaz’ın İncisi” olarak adlandırılan Sait Paşa Konağı’nın tarihi sarnıcını da içerisine alan Defne, menüsüyle lezzet tutkunlarına günün her saatinde dünya turu vaat ediyor. Mekan, Eat With Six Senses felsefesiyle sağlığınızı, İstanbul Boğazı manzarasıyla da ruhunuzu doyuracak.

8931

Fairmont Quasar Istanbul Meksika Gastronomi Haftası’na ev sahipliği yaptı

Fairmont Quasar Istanbul, İstanbul Meksika Konsolosluğu işbirliği ile düzenlediği Meksika Gastronomi Haftası’nın 18 Eylül 2020 tarihindeki gala yemeğinde misafirlerine Latin esintileri dolu bir gece yaşattı.

10278

Doğanın gizemini Maia Beach Hotel’de keşfedin!

Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinden Kuşadası’nda geçtiğimiz yıl açılan Maia Luxury Beach Hotel & Spa, sektöre bir girdi pir girdi dersek hiç de yanlış olmaz.

11366

Müstakil tatil ayrıcalığı Ela Quality’de

Ela Quality Resort Belek’te bulunan 200 göl evi müstakil tatil ayrıcalığını resort otel konforuyla sunuyor. Otele giriş yapan misafirler müstakil göl evlerine adım attıktan sonra lobi, asansör gibi ortak alanlara girmeden, sağlıklı ve konforlu bir şekilde keyifle tatil yapabiliyorlar.

12089

Hotel Caeli Choice ödülüne layık görüldü

Dünyanın en önemli seyahat sitelerinden olan TripAdvisor’da misafirlerinden aldığı yüksek puanlar ve olumlu yorumlar sonucunda 2020 Travellers’ Choice ödülüne layık görülen Hotel Caeli, dünyanın en iyi otelleri arasında %10’luk dilimde gösterildi.

Devamını Gör