Favori Mekanlar | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
6848

LoftElia Restaurant Bodrum Loft’da açıldı

Bodrum’un en yeni turizm tesisi olarak Temmuz ayıyla birlikte tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft’un içerisinde yer alan LoftElia Restaurant kapılarını açtı. LoftElia’nın menüsü, bulunduğu koyun mavi sularına eşlik eden zeytin ve çam ağaçlarının huzur veren gölgesinden ilham alarak hazırlandı.

4640

Lezzetin manzara ile buluştuğu The Marmara Bodrum Tuti Restaurant

The Marmara Bodrum Oteli’nin terasında yer alan Tuti Restaurant, lezzeti eşsiz manzara ile buluşturarak, konuklarına unutulmaz akşam yemekleri yaşatıyor.

7914

İrfan Usta Tarihi Feraye Köşkünde Kapılarını Açtı…

Türk mutfağının geleneksel lezzeti kebap ve et çeşitlerini en lezzetli ve en ekonomik şekilde servis etmeyi ön planda tutan İrfan Usta yeni şubesini tarihi Feraye Köşkünde açtı.

3236

Mr. Dumpling’in ikinci şubesi 15 Ağustos’ta Suadiye’de

Küçük küçük hazırlanmasıyla, üstüne sarımsaklı yoğurdu dökünce ‘cos’ eden sosuyla mantı Türk mutfağının en güzel yemeklerin başında geliyor.

9959

Şeref Büryan yeni yerinde!

Büryanı yemek için illa Siirt’e mi gitmek gerek. Hayır tabiki... İstanbul Fatih’te en az Siirt’te bulabileceğiniz kadar lezzetli büryan yiyebileceğiniz bir mekan var  “Şeref Büryan”.

5551

Renk renk burgerler Bykush Sokak’ta!

Kadıköy’de küçük ama rüştünü ispatlamış harika bir mekan ile tanıştıracağız sizi: Bykush Sokak. Butik bir burgerci olan Bykush Sokak’ı diğer burgercilerden ayıran çok tatlı bir özelliği var; rengarenk ekmekleri!

Devamını Gör