Favori Mekanlar | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
215

Viyana’nın gerçek kahve temsilcisi İstanbul’da: Helmut Sachers Roastery açıldı

Viyana kahve kültürünün önde gelen temsilcisi Helmut Sachers, kahve, çay ve “smart-dining” lezzetlerini İstanbul’da “Helmut Sachers Roastery”de bir araya getirmeye hazırlanıyor.

159

“Hamdım, piştim, yandım”

746. Şeb-i Aruz münasebetiyle 7 - 17 Aralık 2019 tarihleri arasında 5.cisini düzenleyeceğimiz ve Mevlevi sofrasının en seçkin örneklerinin yer aldığı Mevlevi Somadı Etkinliği’mizde sizleri aramızda görmekten şeref duyacağız.

158

Yılbaşının En Özel Adresi Kilimanjaro

Malzemeyi odağında tutan mutfağı ve kendine has ambiyansı ile Yapı Kredi bomontiada’da misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatan Kilimanjaro, yılbaşı gecesi için misafirlerine çok özel bir menü hazırladı. Kilimanjaro’nun fark yaratan lezzetlerine gece boyunca DJ Aytun çaldığı müzikler ile eşlik edecek.

163

Yılbaşını Monochrome Farkıyla Yaşayın

Brasserie konseptine özgün bir anlayış getiren Monochrome, yılbaşı akşamı misafirlerini birbirinden özel lezzetlerle ağırlıyor. Herkesin damak tadına uygun alternatifler bulabileceği Monochrome’da yeni yılın ilk gününe ise zengin bir kahvaltı ile başlanabilir.

145

Yeni Yılda Lezzetli başlangıç için Lokanta Nevnihal

Türkiye’nin dört bir yanından yöresel tatları yetiştiği adresten getiren Lokanta Nevnihal, özel reçetelerle hazırlanan eşsiz tatlarının yer aldığı yılbaşı mönüsünü misafirlerinin beğenisine sunuyor.

214

Burger X

Bir hamburgerden fazlasını isteyenler BURGER X’de daha fazlasını buluyor… 3 senedir hayatımızda olan Burger X; tüm malzemelerinin günlük olması ile dikkat çekiyor.

Devamını Gör