Favori Mekanlar | Türkiyenin En Favori Haberleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
14128

Four Seasons Hotel Bosphorus’un yeni mekânı Yasemin misafirlerini ağırlamaya başladı!

Four Seasons Hotel Bosphorus’un yeni mekânı Yasemin, sıcak ve şık atmosferi ile ev konforu sunan salonu ve Boğaz’ın mavi sularına bakan terasında misafirlerini buluşturuyor. Sabah saatlerinde leziz aile kahvaltısı, zarif sunumları ile çay saati ve Türk mutfağından seçme tatlar sunan akşam yemeği menüsü ile bu yeni mekân keyif veren bir buluşma noktası olarak ön plana çıkıyor.

9141

Feliz día de tacos!

Meksika mutfağının olmazsa olmazı Tortilla ekmeği, adını İspanyolca “yuvarlak pasta” anlamına gelen “torta” kelimesinden alıyor. Buğday ya da mısır unuyla pişirilen tortilla, aynı zamanda Taco isimli fenomen bir yemeğin de ana malzemesini oluşturuyor.

12253

Adalar Roof Restaurant’ın Terasında Adalar keyfi

İstanbul’un Anadolu yakasında Dedeman Bostancı’nın teras katında yer alan Adalar Roof Restaurant, misafirlerine eşsiz adalar manzarası eşliğinde Türk ve Dünya mutfağının en seçkin örneklerini sunuyor.

11460

Nişantaşı’ndaki Viyanalı

İstanbul Nişantaşı’nda bulunan Cafe Wien modern ve konforlu yapısı ve dizaynıyla kendinizi rahat hissedeceğiniz her yönüyle kaliteli ihtişamlı bir mekan olarak yıllardır değişmeyen lezzetiyle Reasürans Çarşısı içinde hizmet vermeye devam ediyor.

12713

Tuzla’nın lezzet durağı Palmiye Balık Restaurant

Tuzla Belediyesi tarafından işletilen Palmiye Balık Restaurant, altenatif sunumlarla balık tutkunları için bir lezzet durağı… Balık kültürünü artırabilmek ve herkesin rahatlıkla balık yiyebilmesi için 2013 yılında hizmet vermeye başlayan Palmiye Balık Restaurant, eşsiz deniz manzarasıyla balık tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.

11990

Divan Brasserie Beyoğlu Kapılarını Yeniden Açıyor

Otel, restoran, etkinlik alanları, pastane ve fırınlarında artırılmış hijyen ve güvenlik kurallarını uygulayan Divan Grubu, eşsiz tarihi yarımada manzarasına hakim konumda bulunan Divan Brasserie Beyoğlu’nda 7 Eylül itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor. Sosyal mesafe kurallarına göre oturma düzenleri yeniden tasarlanan Divan Brasserie Beyoğlu’nda Divan şeflerinin usta lezzetlerine canlı jazz performansı eşlik edecek.

Devamını Gör