Diva Alanya'yı yaktı...

19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin ilk akşamında Türk Sanat Müziği’nin Divası Bülent Ersoy sahne aldı. Alanya Belediye Binası arkasında kurulan konser alanında Diva’yı on binlerce vatandaş dinledi.

‘Gastro Yaşam’ workshopları başlıyor!

Favori Medya Grup tarafından düzenlenen Uluslararası Gastro Yaşam workshopları serisi tüm hızıyla devam ediyor. Gastro Yaşam ev sahipliğinde GTD (Gastronomi Turizmi Derneği) işbirliğiyle gerçekleşecek workshopların konukları arasında ünlü şefler, akademisyenler de yer alacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'den Gastro Yaşam TV'ye özel açıklamalar!

Festivaller şehri Alanya! Son yıllarda dikkatleri üzerine çeken turizm cenneti Alanya, Başkan Adem Murat Yücel önderliğinde gastronomi şehri olma yönünde büyük adımlar atıyor. Her yıl milyonlarca insanı ağırlayan Alanya’da yılda 70-80 festival düzenleniyor.

Avokado Bazaar

Favori Medya Grubu @favori.lezzetler ve @favorimekanlar tarafından gerçekleştirilen basın lansmanında @avocadobazaar ın avokadoları ile birbirinden çeşitli ürün workshoplarıda yapıldı.

Türkiye'nin aşçıları iftarda buluştu!

Herkese mutlu akşamlar Favori Medya Grup olarak @favori.lezzetler @favorimekanlar @gastro.chefler @favorietkinlik @gastro.yaşam markalarıyla bu akşam @eliteworldhotels de harika bir organizasyon için iftar yemeğinde bir araya geldik.

Yalın Alanya'ya renk kattı...

19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci akşamında sahne alan ünlü popçu Yalın, konser alanını dolduran on binlerce müziksevere unutulmaz bir gece yaşattı.

Devamını Gör